DOPRAVNÍ INŽENÝR | I ABSOLVENTI | PRAHA

Pracovní náplň

Máte za sebou studium oboru Dopravy nebo Stavebnictví a máte zájem pracovat na tuzemských i zahraničních projektech? Máte komunikativní úroveň angličtiny?

Pak hledáme právě VÁS!

Náplň práce:

- Průzkum a vyhodnocení dopravy: Sběr dat o dopravní situaci, analýza provozních charakteristik a identifikace oblastí potřebujících zlepšení.
- Opatření pro bezpečnost a plynulost dopravy: Navrhování opatření pro zvýšení bezpečnosti a plynulosti provozu na silnicích, včetně úprav křižovatek, dopravních značek a semaforů.
- Návrh signálních plánů: Práce na vytváření signálních plánů pro křižovatky a dopravní uzly, optimalizace provozu.
- Komunikace se zákazníky: Spolupráce s klienty, porozumění jejich potřebám a požadavkům.

Požadujeme

- VŠ technického směru (inženýrské nebo magisterské studium) v oblasti dopravního/ stavebního inženýrství.
- Aktivní řidičský průkaz skupiny B.
- Angličtinu na pokročilé úrovni.
- Samostatnost a zodpovědnost, ale také schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- smlouva na dobu neurčitou
- závodní stravování
- firemní angličtina a jiná školení

Detaily nabídky DOPRAVNÍ INŽENÝR | I ABSOLVENTI | PRAHA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás tato nabídka?