HR SPECIALISTA | JUNIOR | PRAHA


Pracovní náplň

Mezinárodní společnost podnikající v oblasti FMCG produktů hledá vhodné juniorní kandidáty na pozici HR Specialisty.

Zajímáš se o oblast lidských zdrojů či již v této oblasti máš krátkou zkušenost? Chtěl/a by si realizovat nové projekty, zaměřit se na oblast vzdělávání či pořádat pro své kolegy různé aktivity? Domluvíš se bez problému anglicky?

Pak možná hledáme právě Tebe!

Co by bylo náplní Tvé práce?

- HR branding
- podpora v tvorbě mezinárodního newsletteru
- správa interního HR systému
- podpora v HR procesech - např. výroční hodnocení, průběžné hodnocení zaměstnanců apod.
- tvorba a správa firemních školení
- koordinace projektů a HR eventů
- reporting

Požadujeme

- VŠ vzdělání v oblasti lidských zdrojů, psychologie, humanitních studií či andragogiky
- 1-2 roky zkušeností na podobné pozici
- pokročilá znalost angličtiny alespoň na úrovni B2
- výborné komunikační dovednosti, ochota učit se, proaktivní přístup

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- stravenkový paušál
- 3 sick days
- 2x týdně HO
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy

Detaily nabídky HR SPECIALISTA | JUNIOR | PRAHA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát