IT security specialist | až 120 000 CZK

Pracovní náplň

Jste specialista na kybernetickou bezpečnost? Hledáte zázemí ve stabilní společnosti? Jste samostatný/á a máte perfektní angličtinu?

Hledáme zkušeného a vášnivého IT security specialistu, který se připojí ke globálnímu týmu a pomůže chránit informace a digitální aktivitu.

Co bude Vaší náplní práce :

- Implementace a správa bezpečnostních politik a postupů v souladu s normami ISO a NIST 2.
- Monitorování a hodnocení bezpečnostních rizik a hrozeb.
- Návrh a implementace skriptovacích programů pro ochranu dat.
- Správa a údržba firewallů a dalších nástrojů pro ochranu sítě.
- Reakce na bezpečnostní incidenty a jejich vyšetřování.
- Pravidelné auditování a testování bezpečnosti systémů a sítí.

Požadujeme

Minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici v oblasti informační bezpečnosti.
Silné znalosti a praxe v implementaci a správě standardů ISO a NIST 2.
Zkušenosti se skriptovacími programy a jejich implementací.
Znalost správy firewallů a dalších nástrojů pro ochranu sítě.
Zkušenost se správou hesel a řízením přístupu.
Schopnost analyzovat a vyhodnocovat bezpečnostní incidenty a příjímat vhodná opatření.

Nabízíme

- zkrácený plný týdenní úvazek na 37,5 h. (místo standardních 40 h.)
- 25 dní dovolené
- jazykové kurzy v pracovní době
- příspěvek na péči o zdraví
- dotované závodní stravování
- možnost dalšího vzdělávání
- věrnostní odměna a stabilizační příspěvek
- zaměstnanecké slevy v prodejnách elektroniky