SPECIALISTA IT | LIBEREC

Pracovní náplň

Vyznáš se ve světě IT? Máš zkušenosti se správou sítě či serverů? Pak neváhej a pošli mi své CV!

Do stabilní firmy mimo automobilový průmysl hledáme nového kolegu na pozici: SPECIALISTA IT.

Co bude Tvým denním chlebem?

- Zajišťování provozu, údržby a aktualizací hardware a software, počítačů, síťových zařízení a dalších technologií
- Komunikace s dodavateli
- Monitorování a zabezpečení IT prostředí
- Řešení technických požadavků uživatelů v oblasti IT
- Aktualizace systémů
- Vytváření a správa uživatelských účtů, přístupových práv a oprávnění
- Správa mobilních telefonů a pevných linek
- Nákup výpočetní techniky, mobilních telefonů apod.
- Zodpovědnost za zabezpečovací systém společnost

Požadujeme

Co od Tebe budeme potřebovat?

- SŠ/VŠ technického směru
- Praxe na obdobné pozici podmínkou
- Znalost hardware a software, operačních systémů, sítí a bezpečnostních protokolů podmínkou
Schopnost diagnostikovat a řešit technické problémy
- Výborná znalost PC – MS Office, IS Helios, internet
- ŘP sk. B podmínkou
- Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout my?

- Perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu
- Možnost profesního i osobního rozvoje
- Příspěvek na stravování
- Vitamínové balíčky
- Teambuildingové akce
- Sick days
- Příspěvek na penzijní spoření
- Firemní knihovna