OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

  • 40000 - 60000 CZK za měsíc
  • Komárov

Pracovní náplň

- vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající portfolio zahraničních zákazníků, snaha o postupné rozšiřování spolupráce, průzkum trhu
- 50% času strávených na cestách u zákazníků po EU
- vyřizování poptávek
- uzavírání dlouhodobých smluvních vztahů
- prezentace produktů na výstavách, veletrzích, nabídkových akcích
Prosíme o zaslání CV s fotografií.

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo technického zaměření
- výborné komunikační schopnosti, reprezentativní a příjemné vystupování
- praxe v automotive vítána
- řidičský průkaz sk. B
- aktivní znalost AJ
- znalost MS Office (Excel, Word - pokročilý uživatel)
- Prosíme o zaslání CV s fotografií

Nabízíme

- perspektivu ve firmě s mnohaletou tradicí
- dobré pracovní a mzdové podmínky
- osobní rozvoj
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, věrnostní odměny

Detaily nabídky OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Komárov

Firma

Piston Rings Komarov s.r.o. ( zaměstnavatel )

Adresa

Buzulucká 108, Komárov

Pracovní poměr

Plný úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Zařazení

Administrativa a organizace, Obchod prodej a nákup

Telefon

Kontaktní osoba

Markéta Hájková

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát