ÚČETNÍ - DANĚ

Pracovní náplň

- Kontrola daňových dokladů
- Zpracování administrativy související s přípravou přiznání (DPH, DPPO, Dan z nemovitosti)
- Příprava podkladů k dani z příjmů právnických osob
- Zpracování formulářů souvisejících s DPH (intrastat, souhrnné hlášení – EC sales list, kontrolní hlášení).
- Komunikace a koordinace práce s pobočkami firmy a komunikace s finančními institucemi a zodpovídání jejich dotazů.
- Spolupracovat s účetními z pohledu daňové problematiky
- Spolupráce na přípravě měsíční a roční účetní závěrky

Požadujeme

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Dobrou znalost PC (MS Office na uživatelské úrovni, zejména práce s MS Excel
- Základní přehled o daňové problematice
- AJ na komunikativní úrovni (mezinárodní tým, nutnost se domluvit, reportig)
- Schopnost organizace vlastní práce a schopnost pracovat samostatně dle zadaných cílů
- Schopnost týmové spolupráce
- Ochotu učit se novým věcem a chuť podílet se na projektech
- Analytické myšlení

Nabízíme

- plně hrazené stravování
- roční bonus ve formě 13. platu
- docházkový benefit až 2000
- po půl roce rodinný benefitní balíček
- dotované firemní stravování
- příspěvek na dojíždění
- dovolená nad rámec zákona
- příspěvek na penzijní spoření
- mobilní telefon, notebook