VÝROBNÍ INŽENÝR | STROJÍRENSTVÍ – AUTOMOTIVE | 60 000 Kč

Pracovní náplň

Zajímavá pracovní výzva pro zkušené výrobní inženýry! Působíte v automobilovém průmyslu, vyznáte se v SAPu a máte zájem o technologie?

Pojďte pracovat jako VÝROBNÍ INŽENÝR pro giganta v automobilovém průmyslu!

Na pozici Vás čeká:
- zajištění tech. prostředků a výrobní dokumentace k nim
- spolupráce s projektovým týmem (úprava linek a zařízení při zavádění nových dílů)
- návrh tech. zlepšení pro zvyšování efektivity
- optimalizace prostojů a chybovosti výroby
- monitoring, reporting

Požadujeme

- min. 2 roky na obdobné pozici, automotive výhodou
- mírně pokročilá úroveň angličtiny, VÝHODOU: němčina
- znalost MS Office, VÝHODOU: SAP, CAD, MS Project, Windchill...
- orientace v oboru (průmyslové roboty, kamerové systémy, pneumatické prvky, PLC)

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní doba
- Cafeteria systém 700,- Kč / měs.
- roční bonusy 20 000 Kč
- dotované závodní stravování