ADMINISTRATIVA | PODPORA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

Máš čerstvě po škole a rád/a bys našla pracovní uplatnění, kde rozhodně využiješ cizí jazyky? Ovládáš angličtinu, nebo třeba i jiný jazyk? Pracovně se teprve hledáš, chceš získat praxi?

Co to zkusit poziczi na oddělení nákupu a logistiky? Do týmu hledám ADMINISTRATIVNÍ PODPORU!

* Budeš pravou rukou pro kolegy na nákupu a logistice
* Jde o práci v mezinárodní společnoste, takže rozhodně využiješ cizí jazyk!
* Čeká Tě práce v našem nákupním systému
* Budeš schvalovat a odbavovat nákupní požadavky
* Zpracovávat potřebnou administrativu

Požadujeme

* SŠ/VŠ ekonomického, obchodního nebo podobného směru
* zkušenost s administrativní rolí je výhoda
* praxe v Excelu
* anglický jazky na úrovni B2

Nabízíme

* 13. mzda
* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní dobu, homeoffice
* Sick days
* Příspěvek na stravování