SPECIALISTA IT PODPORY

Pracovní náplň

Stabilní tuzemská společnost s dlouholetou tradicí nyní rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu pro IT podporu a vývoj softwarových řešení!

Pokud již mátě žkušenost s obdobnou pozicí, kde jste působili jako podpora v rámci HelpDesku a orientovali jste se v nastavování systémů, tak neváhejte a využijte jedinečnou příležitost získat zkušenosti a profesně růst!

Vaší náplní práce na této pozici bude:

- Poskytování podpory pro uživatele softwaru a hardwaru přes HelpDesk systém
- Sledování a řešení požadavků interních zákazníků
- Spolupráce s interním IT týmem i týmy externích dodavatelů SW řešení
- Nastavování systémů (ERP, WMS…)
- Vylepšování a zvyšování efektivity procesů HelpDesku
- IT koordinace a podpora projektů

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT, není ale podmínkou
- Zkušenosti s poskytováním zákaznického servisu
- Základní znalost práce s operačními systémy Windows/Mac/Linux
- Zkušenosti s HelpDeskem nebo technickou podporou jsou výhodou, stejně jako v klíčových procesech e-commerce firmy

Nabízíme

- 25 dní dovolené, sick days
- Telefon, notebook
- Příspěvek na stravování
- Fajn kolektiv v týmu
- Možnost dalšího profesního růstu a rozvoje
- Pružná pracovní doba
- Možnost pracovat na zajímavých projektech v e-commerce prostředí
- Možnost částečné práce z domu
- Zaměstnanecká sleva na zboží
- Bezplatné parkování u vchodu do firmy