MANAŽER NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ | AŽ 110 000 KČ

Pracovní místo ( MANAŽER NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ | AŽ 110 000 KČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Velká příležitost pro všechny LEAN/CI MANAŽERY. Pro stále se rozrůstající automobilový závod na Táborsku je nově otevřená pozice MANAŽER NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ.

Máte zkušenosti z odbobné pozice a nedělá vám problém domluvit se anglicky?
Láká vás uplatnit své znalosti ze štíhlé výroby? Pak vám nabízíme ideální podmínky a podporu od vedení firmy, které je otevřeno všem nápadům a vylepšením.

Co vás bude čekat:
- Příprava reportů pro vedení závodu a centrálu společnosti
- Organizování a provádění školení a workshopů
- Zajištění implementace a sdílení návrhů na zlepšení mezi jednotlivými závody
- Řízení menšího týmu zaměřeného na neustálé zlepšování
- Spolupráce s ostatními odděleními v závodě
- Implementace a dodržování stanovených standardů
- Poskytování podpory ostatním závodům v rámci Evropy

Uričtě neváhejte a pošlete nám svůj životopis!