PLANT MANAGER | ÚSTECKO

Pracovní náplň

Máte zkušenost s vedením výroby nebo rovnou celého závodu? Podíleli jste se na projektech vedoucích k rozšíření výroby, optimalizace či zefektivnění? Domluvíte se výborně anglicky a nebojíte se výzev?

Na Ústecku obsazujeme pozici Plant managera, jehož pracovní náplní bude:

- Plánovat, organizovat, řídit a provozovat day-to-day operace ke splnění očekávání zákazníků
- Zvyšování a rozšiřování výroby, výrobních kapacit a minimalizovat přebytečné náklady (při zachování standardů kvality)
- Mít zodpovědnost za výrobu, kvalitu produktů a logistické procesy
- Monitorovat operace, implementovat nápravná opatření
- Úzce spolupracovat se zahraničním managementem
- Dohled nad lidskými zdroji
- Sbírat a analyzovat data pro nalezení slabších míst
- Efektivně alokovat zdroje a plně využívat aktiva k dosažení optimálních výsledků
- Implementace a plánování strategií pro udání směru závodu

Požadujeme

- Výborná znalost českého a anglického jazyka (němčina velkou výhodou!)
- VŠ vzdělání v oblasti managementu, engineeringu nebo příbuzných oblastí
- Předchozí zkušenost na top manažerských pozicí v oblasti výrobního závodu (Vedoucí výroby, Operations manager, Plant manager)
- Relevantní znalosti z oblastí plánování rozpočtu, strategického plánování, plánování lidských zdrojů
- Znalosti z technické stránky výroby
- Zkušenost s rozjezdem výroby/rozšiřování výroby velkou výhodou
- osobnost orientovaná na lidi, leadership skills

Nabízíme

- Možnost podílet se na novém projektu, rozšíření výroby
- Automobil i k soukromým účelům
- Zajímavá mzda dle předchozích zkušeností
- Další bonusy (k osobnímu jednání)