KARIÉRNÍ POSUN PRO TECHNIKY | TECHNICKÝ ŠKOLITEL

Pracovní náplň

Jste technik – klasický nebo servisní z oblasti zdvižných zařízení či obdobního sektoru, který se chce víc rozvíjet a zasáhnout taky do people managementu?

Tak to jste ten pravý!

Vaše role:
- Přenos technického know-how na náš tým techniků
- Vypracování plánu školení na příslušný rok (CZ/SK)
- Příprava konkrétních školení a školení techniků po skupinách
- Jazykové korektury, ověření překladů korporátních školících materiálů
- Implementace Onboarding programu dle pravidel
- Reportování provedených školení do systému
- Úzká komunikace a spolupráce se školícím centrem (zejména ve Finsku a Německu)
- Účast na školeních "Train The Trainer"
- Plánované výjezdy se servisními techniky na servisní zásahy - sbírání zkušeností z terénu a kontrola techniků z pohledu dodržování BOZP a dodržování stanovených postupů

Požadujeme

Co požadujeme?

- Dobrou znalost anglického jazyka na úrovni B2 (slovem i písmem)
- SŠ/VŠ elektrotechnické vzdělání (výhodou je také strojní a praxe v elektro)
- Platnou kvalifikaci v elektrotechnice (podle vyhlášky 50 - min § 5, optimálně § 6, resp. navazující zákon)
- Zkušenosti ve strojírenství nebo v oboru jeřábové techniky vítaná
- Dobré počítačové dovednosti, zejména v MS Office PowerPoint a Excel
- Organizační schopnosti, komunikační dovednosti, prezentační schopnosti a didaktické dovednosti

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

- Perspektivní práci u zahraniční firmy
- 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
- Hybridní model práce
- Služební vůz i pro soukromé účely, notebook, telefon
- Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- Pravidelná odborná školení, podnikové jazykové kurzy
- Odměny při pracovních a životních výročích
- Roční odměna a vánoční bonus
- zaměstnanecké akcie