Vložit inzerát

Specialista platebních procesů| B2C segment

Pracovní náplň

Pozice: Specialista rozvoje platebních metod– web aplikace - strategická řešení v oblasti příjmu plateb od zákazníků

Prostředí velké firmy, stabilní firma s nízkou mírou fluktuace, pracoviště Praha 6.

Na pozici Vás čekají tyto úkoly:
o Návrh a koordinace nových vhodných funkcí platebních procesů a metod
o Analýza a optimalizace stávajících platebních procesů
o Sledování novinek v oblasti plateb a finančních technologií-
o Vedení menšího týmu specialistů
o Spolupráce na implementaci bezpečnostních opatření a procesů na ochranu platebních transakcí a údajů.

Požadujeme

Vhodný kandidát má:
- Zkušenosti na obdobné pozici cca 4 roky
- Schopnost strategického myšlení a analýzy
- Analytické schopnosti a zaměření na detail.
- Dobrá znalost MS Office, zejména Excel.

Máme zájem jen o seriózní kandidaturu.

Nabízíme

Nabízíme nadstandartní pracovní podmínky jako osobní vůz/ car allowance, flexibilní home office, zajímavý příspěvek na Cafeterii, delší dovolená než obvykle, apod.

Detaily nabídky Specialista platebních procesů| B2C segment

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?