OFFICE MANAGER/KA | centrum Prahy

Pracovní náplň

Pro naši pražskou centrálu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Office Manager/ka.

Máte zkušenosti v office managementu ve firemním prostředí? Domluvíte se plynule anglicky? Rád/a komunikujete s lidmi a schopnost organizace je Vaší silnou stránkou? Výborně! Poté hledáme právě Vás!

Co budete mít na pozici na starosti?

- kompletní zabezpečení fungování pobočky a zodpovědnost za kancelářské prostory
- vedení a dohled nad plynulým chodem recepce a jednotlivými procesy
- zabezpečení servisu a oprav v rámci kanceláře, koordinace úklidové služby
- zabezpečení celkového vybavení kanceláře (kancelářské potřeby, drogérie, občerstvení)
- realizace služebních nákupů
- zajištění notářských služeb, překladů
- organizace služebních cest
- organizace a koordinace firemních eventů, meetingů, konferencí
- support jednotlivým oddělením a vedení společnosti
- vedení evidencí, zápisů, pravidelný reporting
- komunikace s pobočkami po celé ČR včetně mentoringu recepčních
- komunikace s dodavateli (výběr dodavatele, nastavení spolupráce) v rámci všech poboček v ČR

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?

- min. SŠ vzdělání
- odpovídající pracovní zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky (office manager, asistent/ka vedení společnosti)
- velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. B2)
- výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti
- příjemné vystupování
- proaktivní přístup
- znalost práce s balíčkem MS Office (Outlook, Word, Excel)

Nabízíme

- kvartální bonusy
- až 4 dny placeného volna navíc nad rámec zákonné dovolené
- možnost občasného home office (po zapracování na pozici)
- 2 dny zdravotního volna ročně
- teambuldingové aktivity (až 6 dní ročně)
- stravenkový paušál (107 Kč/hod)
- cafeterie v hodnotě až 14 000Kč/rok
- příspěvek na životní/důchodové pojištění (po 2 letech u společnosti)
- příspěvek na multisport kartu
- mobilní telefon, notebook
- kompletní zaučení na pozici
- vzdělávací kurzy a školení
- občerstvení na pracovišti
- dobře dostupná lokalita – naše kanceláře se nachází přímo v obchodním centru Palladium na Náměstí Republiky