NÁSTROJÁŘ | Vstřikolisy - Nástup do kmene!

Pracovní náplň

Hledáme NÁSTROJÁŘE pro velkého hráče v oblasti výroby a automotive!

Chcete zužitkovat své dovednosti v oblasti strojírenství a mít možnost kariérně růst?
Čtěte dál!

Náplň práce:
* Provádí preventivní údržbu vstřkovacích nástrojů (forem), tzn. jejich čištění, mazání a základní údržbu
* Provádí opravy nástrojů menšího rozsahu
* Navrhuje technicko-organizační opatření k eliminaci neshod
* Spolupracuje na vytvoření databáze často potřebných náhradních dílů
* Dle potřeby asistuje a podílí se na údržbě strojů
* Práce v třísměnném provozu

Požadujeme

* SŠ strojírenské zaměření / Vyučení v oboru nástrojář, mechanik
* 1 rok praxe v oblasti vstřikování plastů, resp. oprav nástrojů
* Znalost AJ nebo NJ výhodou
* MS Office
* Znalosti problematiky vstřikování plastů, nástrojářská praxe výhodou
* Orientace v technické dokumentaci
* Znalost výrobního prostředí a praxe na obdobné pozici

Výhodou Vám bude, pokud jste se setkali se stroji ENGEL, ARBURG

Nabízíme

* Dotované závodní stravování
* 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* Firemní akce
* Příspěvek na penzijní/životní pojištění
* Příspěvek na dopravu
* Možnost kariérního růstu