Senior backend developer | JAVA | až 110 000 CZK

Pracovní náplň

Chcete pracovat v medzinárodním tímu a taky v úspešné společnosti, která pracuje na zajímavých projektech?

Máte praxi v cloudových aplikacích v jazyku JAVA?

Máte perfektní angličtinu?

Když jste odpověděli 3x ano, tak máme zajímavou pozici pravě pro vás!

Náplň práce:
- vývoj JAVA/KOTLIN aplikace
- používaní technologii : SpringBoot, RabbitMQ, PostgreSQL, MongoDB, Kubernetes
- možnost se zapojit s vývojem na front endu - typescipt nebo v reactu
- naučiť se DevOps technologie

Požadujeme

- komerční praxe jako developer, min. 2 roky
- znalost programovacího jazyku JAVA
- domluvit se s kolegy na denní bázi v angličtine - práce v medzinárodním tímu
- odprezentovat svoje nápady, analytický typ
- rád se učíš nové veci

Nabízíme

-flexibilní pracovní doba
- 13. plat
- sick days
- 25 dní dovolené
- systém cafeterie
-práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra
-množství firemních benefitů