Soukromý bankéř |renomovaný zaměstnavatel|

Pracovní náplň

POZICE: VIP Bankéř/ Obchodník investic/ Relationship Manager

Prostředí firmy: známý bankovní dům – velmi dobré vztahy na pracovišti.

Luxusní kanceláře v centru Prahy.

Máme zájem jen o seriózní kandidatury.

Hlavním Vaším úkolem bude akvizice nových VIP klientů a péče o ně.
Budete mít na starosti strategické plánování nových investičních řešení a úzkou komunikaci s inspirativní klientelou. Budou Vám k dispozici honosné prostory bankovního domu, tým seniorních kolegů, a také možnost být pánem svého času.

Požadujeme

- Bakalářské vzdělání je podmínkou – přidružený obor