ÚČETNÍ

Pracovní náplň

Hledá se ÚČETNÍ!

Účtování, fakturace, zpracování mezd a mzdových podkladů máte v malíku a aktuálně se porozhlížíte po novém zaměstnání?

Zkrátka jste účetní s praxí a porozhlížíte se po nové výzvě, která zahrnuje i přesah do mezd?

Tak jste správně, protože právě hledáme někoho s těmito zkušenostmi, kdo nám pomůže vyplnit místo v našem fajn týmu!

Co Vás bude na pozici čekat:

- Vedení a zpracování účetnictví
- Zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení, DPPO a další
- Správa a zajišťování inventarizace majetku a závazků
- Zpracování mezd v souladu s platnými zákony a předpisy
- Odpovědnost za úplnost, evidenci a archivaci dokumentace týkající se mezd
- Komunikace s příslušnými úřady týkající se zpracování mezd a personalistiky (OSSZ, ZP, ÚP, FÚ, pojišťovny)

Uvítámě někoho, kdo má minimálně 2 letou praxi, budeme se těšit na Vaše životopisy.

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- Znalost mzdové problematiky
- Základní znalosti účetnictví
- Zkušenosti s prací v programu Helios výhodou

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Zaměstnání v příjemném prostředí stabilní společnosti na trhu
- Flexibilní pracovná doba
- Příspěvek na stravování
- Firemní produkty za zvýhodněné ceny
- Vzdělávání, školení a kurzy
- Další benefitové ohodnocení