CEO | JIHLAVA

Pracovní náplň

Jsi vůdčí osobnost s pracovní zkušeností z výrobního prostředí?
Víš jak lidi podpořit, motivovat a ukázat jim směr?
Jsi člověk co dokáže říct a obhájit svůj názor a nebojí se dělat zásadní rozhodnutí?

Pokud ano, zkus to u nás, dáme ti příležitost ukázat co v tobě dřímá :)

A co tě u nás na pozici CEO čeká a co čekáme my od tebe?
Čti dál:
- odvážné, operativní, dynamické, produktivní a zároveň odpovědné řízení společnosti
- osobní zapojení do řízení výrobní části společnosti a řízení týmu plánování výroby
- tvořivý, nápaditý a inovativní přístup k tvorbě a realizaci strategie společnosti
- úzká, otevřená a častá komunikace s majiteli společnosti
- aktivní účast v jednání s klíčovými externími partnery
- plnění plánu společnosti
- střednědobé a krátkodobé plánování
- operativní řízení společnosti k naplnění plánů
- výrazný podíl na tvorbě strategie společnosti ve spolupráci s majiteli
- personální obsazení klíčových pozic společnosti
- systematická práce na vysoké míře motivace celého týmu

Požadujeme

- několikaleté relevantní zkušenosti, nejlépe z výroby
- alespoň 5 let praxe na stejné nebo podobné pozici
- dobrá práce s výpočetní technikou a vztah k moderním technologiím
- angličtina podmínkou, minimálně úroveň B2, ostatní jazyky výhodou
- řidičský průkaz

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění
- závodní stravování
- dotované občerstvení
- firemní auto