EMBEDDED LINUX DEVELOPER | C/C++ | Home office

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného Embedded Linux developera do malé české technologické společnosti. Firma se specializuje na poskytování průmyslových počítačových technologií a IoT řešení, a je to velký hráč na světovém trhu.

➡️ Máte zkušenosti práce s embedded a vývojem ovladačů na Linuxu?
➡️ Programovací jazyky C/C++ Vám nejsou cizí?
➡️ Umíte analyzovat schémata zapojení a pracovat s hardwarem?
➡️ Baví Vás práce s nástroji Yocto Project nebo Buildroot?
➡️ Ovládáte skriptovací jazyky, jako jsou Bash a Python?

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Co Vás u nás čeká?
➡️ Udržování a rozvoj distribuce embedded Linuxu pro náš produkt
➡️ Spolupráce v týmu na analýze a plánování projektových úkolů
➡️ Odborný rozvoj, výzkum nových komponent, technologií a přístupů

Požadujeme

➡️ Znalost jazyka C/C++.
➡️ Zkušenosti s vývojem ovladačů v Linuxu
➡️ Práce s síťovými protokoly a technologiemi
➡️ Schopnost práce s hardwarem, analýza schématu zapojení
➡️ Znalost skriptovacích jazyků (Bash, Python)
➡️ Znalost angličtiny na pasivní úrovni - čtení a psaní technické dokumentace

Výhodou:
➡️ Zkušenosti s průmyslovými protokoly a IoT
➡️ Práce s průmyslovými bezpečnostními mechanismy

Nabízíme

➡️ 25 dní dovolené
➡️ 3 Sick days
➡️ Pružná pracovní doba
➡️ Home office
➡️ Stravenkový paušál
➡️ Příspěvek na penzijní spoření
➡️ Multisport karta
➡️ Občerstvení na pracovišti
➡️ další finanční i věcné benefity