ELEKTROPROJEKTANT | 75 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zkušenosti na pozici Projektant elektro?
Práce s EPLANem Vám nedělá potíže?

Pak hledám právě VÁS!

A co bude Vaší náplní práce?

- vytváření dokumentace projektu v oblastech elektro, MaR a slaboproudech (ŘS)
- sestavování dokumentace pro realizaci, aktuální stav, studie a výpočty
- spolupráce na tvorbě kalkulací
- komunikace s klientem a koordinace s ostatními projektovými obory.
- kontaktování dodavatelů a jednání s nimi
- řešení technických problémů na stavbě, rozpoznávání nedostatků a chyb v projektu s vedoucím stavby
- dle schopností možnost spolupráce na zkouškách instalace celého díla

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru (elektrotechnika výhodou)
- praxe na stejné nebo podobné pozici 2 roky
- vyhláška 50 § 6
- kladný vztah k elektronice a povědomí o projektování (základy)
- VÝHODOU: Znalost programu EPLAN nebo podobný
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- ŘP sk. B
- komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou

Nabízíme

- 20 dnů dovolené + 5 sick days
- možnost home office
- služební telefon a notebook
- stravenkový paušál
- možnost profesního růstu, školení