GLOBAL PROCESS EXPERT IN AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného Global Process Experta, který povede strategické technologické projekty, bude analyzovat a implementovat inovativní technologická řešení, spolupracovat na tvorbě technologických strategií, poskytovat odborné poradenství a podporu týmu a sledovat a hodnotit trendy v automobilovém průmyslu.

Náplň práce zahrnuje vedení strategických technologických projektů, analýzu a implementaci inovativních technologických řešení, spolupráci na tvorbě technologických strategií, poskytování odborného poradenství a podporu týmu a sledování a hodnocení trendů v automobilovém průmyslu.

Požadujeme

- VŠ technického směru NEBO SŠ vzdělání + alespoň 2 roky praxe
- úroveň angličtiny B1, znalost dalšího jazyka velkou výhodou
- analytické, komunikační a manažerské dovednosti
- znalost projektové dokumentace a projektového řízení

Nabízíme

Co Vám za to nabídneme?
- 25 dní dovolené
- roční bonusy
- Cafeteria
- příspěvek na penzijní připojištění