KONZULTANT ERP | 60 000 Kč

Pracovní náplň

Umíš napsat SQL dotaz? Máš již zkušenost se zaváděním IS u zákazníka? Znáš procesy stavební nebo výrobní společnosti?

Vynikáš alespoň v jedné oblasti? Skvělé, zbytek tě rádi doučíme!

Naše společnost vyvíjí a dodává již více než 20 let informační systémy a přidružené aplikace pro řadu českých i zahraničních společností a nedávno jsme uvedli na trh zcela nový a zajímavý systém.

Co bys měl/a na pozici KONZULTANTA ERP na starosti?

* komunikaci se zákazníkem
* analýzu potřeb zákazníků a návrh řešení
* konzultace a školení zákazníků
* zavádění informačního systému přímo u zákazníka
* rozvoj systému pomocí interních nástrojů a SQL

Požadujeme

* minimálně SŠ vzdělání - ideálně technického zaměření
* alespoň základní znalost SQL
* znalost procesů stavební nebo výrobní společnosti
* analytické myšlení a výborné komunikační schopnosti
* znalost angličtiny pro čtení technické dokumentace
* výhodou ti bude, pokud máš již zkušenost se zaváděním IS u zákazníka

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* flexibilní pracovní dobu
* možnost home office
* příspěvek na stravování
* Multisport karta
* firemní vzdělávání a školení
* firemní notebook a telefon