Zástupce zákaznických služeb

Pracovní náplň

Zajímalo by Vás pracovat pro společnost, jejíž poslání je zdravá výživa? Máte zkušenost v poskytování zákaznického servisu a chcete se v něm nadále rozvíjet?

Těšíme se na Vás!

Jako ZÁSTUPCE ZÁKAZNICKÝCH SLUŽEB bude Vaší zodpovědností vedle standardního servisu telefonickou a online formou, také participace na odborných schůzkách pro zákazníky a jejich mentorování.

Na pozici Vás čeká rozmanitý soubor aktivit:

- komunikace se zákazníky a jejich podpora, efektivní řešení všech interakcí se zákazníky a zajištění pozitivního výsledku v rámci jejich potřeb
- zajištění včasné a efektivní odpovědi na dotazy zákazníků obdržené prostřednictvím všech komunikačních kanálů
- přesné a včasné zpracování objednávek a dalších administrativních činností
- podpora při zavádění nových projektů, včetně shromažďování požadavků, uživatelského testování, školení a implementace
- podpora při koučování a vzdělávání nových členů
- poskytování poradenství, informovanosti a školení, které podporují obchodní růst, informovanost zákazníků, prodejní a marketingové iniciativy a cíle společnosti
- spolupráce s ostatními odděleními, práce v týmu
- efektivní využívání interních a externích školicích materiálů
- účast na členských schůzkách se zákazníky, prodejních aktivitách
- návštěvy členů v terénu podle potřeby jako zástupce společnosti

Požadujeme

- zkušenost v zákaznickém servisu
- touha překonávat očekávání zákazníků a nadšení pro pozitivní přínos týmu
- vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti
- plynulá čeština a dobrá znalost anglického jazyka
- učenlivost a rychlá adaptace
- sebemotivující osobnost s velmi dobrými organizačními schopnostmi a schopností multitaskingu
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- radost přístup se schopností pozitivně ovlivňovat a motivovat

Nabízíme

roční finanční bonus
25 dní dovolené
5 sick days
Stravenky
Penzijní připojištění
Multisport karta
Sleva na produty společnosti