AREA SALES MANAGER

Pracovní náplň

Hledáme Area Managera se zkušenostmi z technologie nebo strojírenství!

Máte zkušenosti z technologie, konstrukce nebo strojírenství? Zároveň disponujete praxí v obchodním sektoru a hledáte novou pracovní vývzu? Pokud jste si doposud odpověděli na vše ano, tak je toto skvělá příležitost právě pro Vás!

Co Vás na pozici čeká?

- Rozvoj a správa obchodních operací v přidělené oblasti
- Celorepublikové působení v rámci navštěvování klientely
- Identifikace nových obchodních příležitostí a vyjednávání s potenciálními klienty
- Budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty a partnery
- Technologické a konstrukční poradenství
- Řízení týmu pro dosažení stanovených obchodních cílů
- Účast na tvorbě prodejní strategie, odpovědnost za obchodní výsledky
- Monitorování tržních trendů a konkurence a přizpůsobování obchodní strategie podle potřeby

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
- Zkušenosti a praxe v oblasti technologií nebo strojírenství
- Časová flexibilita - cestování na centrálu v Praze
- Aktivní znalost AJ je velmi vítána
- Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick-days
- Služební automobil i k soukromým účelům
- K dispozici služební notebook, mobilní telefon
- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Prodejní bonusy
- Firemní benefity
- Příspěvek na stravu
- Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti
- Pravidelné rekvalifikační a vzdělávací školení
- Možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
- V případě potřeby možnost práce z domova