MANAŽER KVALITY | CHEMIE | AŽ 80 000 KČ

Pracovní náplň

Významná společnost působící v oblasti výroby stavební chemie hledá vhodné kandidáty na pozici Manažer kvality.

Jste zkušený kvalitář a oblast chemícké výroby je Vám blízká? Máte vzdělání technického zaměření? Jste komunikativní, umíte vyjednávat a máte zkušenosti s vedením týmu?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- vedení týmu oddělení kvality
- definování a implementace procesů zajišťujících stabilní vysokou kvalitu produktů
- řízení a analýza neshod a následné návrhy a zavádění nápravných opatření
- sběr a analýza dat pomocí standardních nástrojů kvality, interpretace vedení
- aktivní využívání a návrhy pro využití analytických metod (GC-MS, FTIR, NIRS)
- identifikace a řešení problémů spojených s kvalitou, návrhy procesů vedoucích ke zlepšení
- zajištění a účast na interních i externích auditech
- komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadujeme

- VŠ/SŠ technického směru
- praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
- zkušenost z chemické výroby výhodou
- zkušenost s vedením týmu
- komunikační a vyjednávací dovednosti
- komunikativní úroveň angličtiny – jednání se zákazníky a dodavateli

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- možnost zdravotního volna
- 13. plat
- závodní stravování
- vzdělávací kurzy
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- příspěvek na penzijní/životní připojištění