ZÁKAZNICKÝ KONTAKT | KVALITA | AŽ 55 000 KČ

Pracovní náplň

Zajímá vás práce, která spojuje zákaznický kontakt, kvalitu a komunikaci v angličtině? Máte zkušenosti v oblasti kvality a nebráníte se cestování do zahraničí?
Považujete se za komunikativního člověka a jen tak se něčeho nezaleknete?
Tak určitě zpozorněte!

Na Strakonicku je nově otevřená pozice ZÁKAZNICKÝ KONTAKT/KVALITA.

Náplň práce:
- Vypracování návrhů na řešení kvalitativních reklamací od zákazníků
- Účast na analýze výsledků sledování kvality výroby
- Příprava 8D reportů (analytická metoda 5xWHY, Ishikawa diagram)
- Spolupráce při zpracování FMEA (analýza možných závad a následků)
- Udržování komunikace se zákazníkem

Pokud vás výše uvedené informace zaujaly a splňujete dané požadavky, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Angličtina na komunikativní úrovni (sovem i písmem)
- Zkušenosti z kvality velkou výhodou
- Ochota cestovat (po Evropě)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Smlouva na dobu neurčitou
- Parkování přímo v areálu firmy