SHAREPOINT DEVELOPER | TACHOVSKO

Pracovní náplň

Výrobní společnost na Tachovsku hledá do svého týmu Sharepoint Developera!

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni, který/á bude klíčovým hráčem v poskytování poradenství a podpory pro digitalizaci a optimalizaci výrobních procesů. Vaše práce se bude zaměřovat na nejmodernější technologie M365, přičemž nastavování nových standardů pro budoucí vývoj bude součástí vaší každodenní rutiny.

Vaše úkoly budou zahrnovat analýzu a zpracování požadavků s ohledem na stávající podnikovou IT strategii, integraci stávajících procesů a aplikací do nové platformy M365 a plánování, návrh, vývoj a zavádění aplikací a automatizace na bázi Microsoft SharePoint a platformy Microsoft Power. V rámci realizace projektů budete mít zodpovědnost za řízení projektů, správu dokumentace a vytěžování dat pomocí Power Bi.

Požadujeme

VŠ vzdělání
AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, případně i španělština
Zkušenost s aplikacemi a technoligemi Microsoft (MS Teams, SharePoint online, Power Apps, Power Automate)
Zkušenost s plánováním a vytvářením nízkokódovaných/nekódovaných řešení
Znalosti a zkušenosti s .NET, C# a MS SQL
Zkušenost s programováním rozšíření SharePoint

Nabízíme

* Dovolená 5 týdnů
* Bonusy/prémie
* Příspěvek na penzijní/životní připojištění
* Flexibilní začátek/konec pracovní doby
* Stravenky/příspěvek na stravování
* Závodní stravování / stravenky
* Vzdělávací kurzy, školení
* Mobilní telefon
* Notebook
* Kafetérie