MANAGER KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI | nevýrobní společnost | 100 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zkušenosti se zaváděním standardů kybernetické bezpečnosti? Cítíte se na samostatnou pozici, která bude zodpovědná za nastavení všech politik v rámci kyberbezpečnosti? Domluvíte se bez problémů anglicky?

Do mezinárodní společnosti hledáme zkušeného člověka, který dostane na starost vytvořit a implementovat kompletní systém kybernetické bezpečnosti. Jedná se o novou pozici, takže proaktivnost je zde vítaná.

Co budete mít na starost:

* vytvoření, implementace a řízení komplexního systému kybernetické bezpečnosti v rámci společnosti
* zavádění zásad a postupů kybernetické bezpečnosti, vzdělávání zaměstnanců, koordinace s jednotlivými odděleními
* zajištění bezpečnosti interní sítě a dat před hrozbami
* řízení bezpečnosti dodavatelů
* stanovení bezpečnostních postupů a doporučení
* schvalování provozních bezpečnostních opatření (pravidla firewallu, parametry filtrování webu, apod.)
* vypracování plánů reakcí na možné incidenty

Požadujeme

* SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na IT
* předchozí praxe v oblasti kybernetické bezpečnosti
* zkušenosti s vytvářením a řízením bezpečnostních zásad a postupů
* znalost bezpečnostních systémů (firewally, systémy pro monitoring sítě, antivirové programy, autentizační systémy, apod.)
* schopnost komunikovat v angličtině na každodenní bázi

* výhodou jsou certifikáty CISSP, CISM, CISA nebo jiné

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* sick days
* možnost home office (2 - 3 dny v týdnu)
* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na stravování
* vzdělávací kurzy a školení
* příspěvek na penzijní / životní připojištění
* mobilní telefon a notebook
* občerstvení na pracovišti
* dog-friendly office
* sleva na produkty společnosti