Tlumočník/Tlumočnice německého jazyka

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, předního poskytovatele venkovní reklamy, hledáme na plný pracovní úvazek profesionála s dokonalou němčinou a češtinou pro obsazení klíčové pozice

TLUMOČNÍK/TLUMOČNICE NĚMECKÉHO JAZYKA

Vaší zodpovědností bude:

Profesionální tlumočení z němčiny i do němčiny
Podpora managementu i ostatních zaměstnanců v rámci oboustranného tlumočení při osobních i online jednáních, ale i v běžném pracovním procesu
Zajištění simultánního tlumočení v rámci externích schůzek (s dodavateli, uchazeči, partnery)
Tvorba překladů všeobecných i odborných textů
Korektury textů různého druhu
Pravidelná i ad-hoc osobní účast na událostech pro tlumočení dle domluvených termínů
Každodenní přítomnost na pracovišti, pozice není vhodná pro uchazeče vyžadující práci z domova

Požadujeme

Prokazatelnou praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
Perfektní znalost českého a německého jazyka pro mluvený i písemný projev (oba jazy ky na úrovni rodilého mlučího, C2)
Vysokou úroveň komunikačních schopností pro profesionální i reprezentativní výkon dané role
Spolehlivost, loajalita a seriózní vystupování
Přátelská a podporující povaha

Nabízíme

- 13. plat (v závislosti na výkonnosti firmy)
- stravenky
- příspěvek na multisport kartu
- mobil a notebook