NÁKUPČÍ S AJ | NUTNÁ ZKUŠENOST S PLASTY!

Pracovní náplň

Budujeme tým NÁKUPČÍCH! Hledáme novou posilu, která bude mít zkušenosti z nákupu ve výrobní firmě pracující s PLASTY. Komunikace v angličtině bude tvůj denní chleba.

Na pozici můžeš očekávat:
- nákup materiálu pro výrobu, správu objednávek
- komunikaci s dodavateli - vyjednávání cenových, dodacích a jiných podmínek
- řízení zásob materiálu
- výběr nových dodavatelů a budování vztahů s těmi stávajícími
- sledování kvality nakupovaného materiálu

Požadujeme

- schopnost komunikovat anglicky slovně i písemně na denní bázi
- zkušenost z pozice nákupčího ve výrobní firmě (ideálně automotive)
- zkušenost s nákupem plastového granulátu
- dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- sick days
- po zaučení možnost částečného home office
- závodní stravování
- mobilní telefon, notebook
- podpora profesního vzdělávání