SOFTWARE DEVELOPER | cloud a automatizace | Ostrava

Pracovní náplň

Vyvíjíš software v Javě nebo v C#? Baví tě spojení SW s cloudy a automatizací? Ovládáš i jednotlivé technologie jako AWS nebo Docker a Kubernetes?

Můžeš získat možnost pracovat pro mezinárodní technologickou společnost, která vyrábí motory do automobilů. Do svého vývojového centra hledají zkušeného člověka, který se zapojí do vývoje interního cloudového řešení. Toto nové řešení zpracovává technická data související s variantami jednotlivých výrobků.

Co bude součástí pracovní náplně:

* návrh a implementace komplexního řešení
* správa a rozšiřování stávajících komponent
* testování a vedení technické dokumentace
* spolupráce s mezinárodním týmem R&D oddělení

Požadujeme

* předchozí pracovní zkušenosti s vývojem SW (ideálně z výrobní společnosti)
* zkušenost s vývojem v Javě nebo C#
* znalost databází a SQL
* zkušenost s Docker, Kubernetes, GIT
* znalost cloudových technologií AWS
* schopnost komunikovat v anglickém jazyce na denní bázi

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* možnost home office (2 dny v týdnu)
* Cafeterie
* elektronické stravenky
* flexibilní pracovní doba
* nástupní bonus 50 000 Kč (vyplácený po zkušební době)
* notebook a telefon