VEDOUCÍ SKLADU A EXPEDICE | RUDNÁ U PRAHY

Pracovní náplň

Máte za sebou alespoň dva roky zkušeností ve vedení výrobního skladu? Máte znalost standardů BOZP? Umíte dobře anglicky? Pojďte zajistit, aby v této výrobě v Rudné u Prahy běželo vše hladce a bez problémů – staňte se vedoucím skladu a expedice!

Na této pozici budete mít na starost:

- vedení skladu – zajištění všech operací ve skladu a podmínek v rámci BOZP, analýza dat skladu, zajištění servisu strojů
- práce s materiálem – ochrana při skladování (minimalizace ztráty a poškození), reporting
- plánování zdrojů – forecasting, řízení a kontrola využití skladových zařízení
- podpora nákupu – komunikace s dodavateli (EU), analýza potenciálních nových dodavatelů

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- zkušenosti na pozici vedoucího skladu ve výrobě
- komunikační schopnosti, velmi dobrá úroveň angličtiny (reporting nadřízenému-cizinci)
- velmi dobrá znalost práce na PC
- analytické schopnosti (řešení problémů, prioritizace)
- time management

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky 120 Kč