Firemní reprezentant

Pracovní náplň

Jste reprezentativní, cílevědomý B2B obchodník, který svoji profesionalitou a osobností vytváří dlouhodobé vazby se zákazníky? Zajímal by Vás prodej právních a manažerských softwarů na osobních schůzkách?

Máme pro Vás lukrativní příležitost do stabilní české společnosti, která nyní intenzivně a pečlivě vybírá toho pravého FIREMNÍHO REPREZENTANTA do svých řad.

Na pozici vás čeká:

- reprezentace společnosti
- prodej právních a manažerských softwarů
- B2B, akvizice nových klientů
- evidence v CRM systému
- sestavování nabídek
- realizace sjednaných schůzek od callcentra
- spolupráce s klienty napříč různými segmenty i úrovněmi
- navazování nových, dlouhodobých vztahů
- možnost coachingu v rámci navázané spolupráce

Požadujeme

- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici v rámci B2B s prokazatelnými úspěchy
- praxe s obchodem v oblasti služeb
- obchodní duch, skvělá komunikace, profesionální vystupování
- reprezentativní jednání
- zkušenost s prací v CRM výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- možnost vysokého výdělku
- služební automobil
- intenzivní produktové a obchodní zaškolení
- podpora studených kontaktů a domlouvání schůzek interním callcentrem
- benefitní systém