SEŘIZOVAČ CNC strojů

Pracovní náplň

Vyznáte se v seřizování CNC frézek? Máte znalosti s programovacím jazykem Sinumerik/Fanuc? Chcete dlouhodobou práci v oboru?

Co budete dělat?
- seřizování a programování moderních CNC frézek dle technické dokumentace
- měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly
- obrábění dílců kusové výroby

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
- vzdělání SŠ technického směru
- základní znalosti programování CNC frézek Sinumerik/Fanuc
- orientace ve výkresové a výrobní dokumentaci
- základní znalost měřicích metod
- technické myšlení a manuální zručnost
- schopnost a dovednost řešení problému při programování, seřízení, obrábění a měření
- znalost nástrojů, přípravků a měřidel předepsaných výrobní dokumentací
- správné vyhodnocení volby řezných nástrojů (rozdělení VBD dle geometrie a obráběného materiálu), teorie a technologie obrábění

Nabízíme

Co za to?
Co Vám dáme navíc?
- výkonnostní odměny a roční bonusy
- čtvrtletní příspěvek do kafeterie, až 3000 Kč za rok
- práce v moderním prostředí nové výrobní haly s unikátními technologiemi v opticko-mechanickém průmyslu
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, pramenitá voda na pracovišti zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění již po zkušební době
- zvýhodněný tarif v síti T-Mobile pro zaměstnance se smlouvou na dobu neurčitou
- slevy do kina, lékárny a u našich partnerů
- podporu studia při zaměstnání v rámci stipendijních programů, jazykové kurzy
- firemní a charitativní akce