PLÁNOVAČ VÝROBY | AŽ 60 000 Kč/měs

Pracovní náplň

Jsi člověk který si dokáže práci zorganizovat, domluví se anglicky a umí řešit krizové situace?

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY.

Máš zkušenosti na obdobné pozici a chceš to u nás zkusit? Pak nám pošli svůj životopis.

A co bude tvým úkolem:

- Vytvářet pracovní příkazy pro objemovou výrobu se zaměřením na efektivitu výroby a výkon dodávek s ohledem na zásoby hotových výrobků
- Aktivně sledovat plnění plánu ve výrobě
- Udržovat příslušnou strukturu výrobních dat
- Vytváření plánů doplňování surovin a koordinace s dodávkami do závodu
- Hlídání dodacích lhůt
- Aktivně sledovat plnění plánu s dodavatelskými závody
- Účastnit se denních a týdenních setkání dodavatelského řetězce a výrobního týmu

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ
- dobrá znalost MS Office - zejména Excel
- dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost řešit krizové situace
- angličtina komunikativně
- řidičský průkaz B

Nabízíme

* 13. plat
* 25 dnů dovolené
* Bonus každý měsíc
* Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně
* Příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den
* Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1% ze mzdy, min. 300 Kč měsíčně
* Příspěvek 1000 Kč měsíčně na Sodexo kartu.
* Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.