PROJEKTOVÝ MANAŽER | ZDIBY | 75 000 Kč

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER | ZDIBY | 75 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte platnou vyhlášku 50 § 6 a zkušenosti z pozice projektového manažera? Posuňte se kariérně o krok dál a staňte se PROJEKTOVÝM MANAŽEREM a mějte na starosti zakázky pro velké mezinárodní hráče na trhu.

Co Vás čeká?

- Vedení zakázek v oblasti elektro, MaR a slaboproud (ŘS).
- Tvorba nabídek a kalkulací.
- Komunikace se zástupci klienta a dodavateli.
- Práce s projektovou dokumentací v oblastech MaR a elektro.
- Spolupráce s projektanty a řešení technických problémů na stavbě.
- Plánování a zajištění dodávek na stavbu, včetně spolupráce s nákupcem.
- Plánování montážních kapacit na stavbě.
- Plány kvality a BOZP, včetně identifikace rizik.
- Stanovení technologických a pracovních postupů.
- Koordinační jednání s ostatními profesemi na stavbě.
- Identifikace rozdílů v různých revizích projektové dokumentace a řízení víceprací/méněprací.