ACCOUNT MANAGER | VÝROBNÍ FIRMA | ČESKOBUDĚJOVICKO

Pracovní náplň

Mezinárodní výrobní společnost na Českobudějovicku posiluje řady o nového člověka na pozici ACCOUNT MANAGER!

Kromě standardní náplně práce se můžete těšit na cestování minimálně po celé Evropě, ať už na veletrhy nebo za zákazníky! K tomu budete potřebovat skvělou angličtinu (němčina k tomu bude velkým bonusem), vyjednávací a prodejní schopnosti a pořádno udávku asertivity.

Náplň práce:
- Péče o stávající zákazníky, account management
- Akvizice nových zákazníků
- Poradenství zákazníkům
- Participace na zákaznických auditech

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
- Angličtina na velmi dobré úrovni pro každodenní užití slovem i písmem
- Praxe na podobné pozici v automotive, zkušenost v prodeji technického produktu alespoň 2 roky
- Silné komunikační a vyjednávací schopnosti
- Časová flexibilita

Nabízíme

- Týden dovolené nad rámec ZP
- Finanční prémie a bonusy
- Flexibilní pracovní doba s jádrem 9-15 hod
- Možnost home office
- Závodní stravování
- Benefit karta
- Osobní i odborný rozvoj, jazykové kurzy