SAP Konzultant PM nebo CO |S/4HANA implementace|

Pracovní náplň

Hledáme vášnivého SAP Specialistu, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám provádět implementaci SAP S4/HANA v modulu PM nebo CO.

Popis pracovní pozice:

- Implementace a konfigurace SAP S4/HANA v modulu PM nebo CO
- Řešení technických a funkčních problémů spojených s implementací SAP S4/HANA.
- Spolupráce s týmem a klienty na identifikaci a plánování potřeb a požadavků.
- Poskytování technické podpory a školení klientů v oblasti SAP S4/HANA.
- Aktivní účast na dokumentaci a testování systémových změn.
- Dodržování a propagace nejlepších postupů a standardů v oblasti SAP implementací.

Požadujeme

- Zkušenosti s implementací SAP S4/HANA.
- Silné technické dovednosti v oblasti SAP modulu PM nebo CO
- Schopnost komunikovat efektivně a spolupracovat v týmu.
- Analytické a řešitelské schopnosti.
- Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat termíny.
- Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo ekvivalentní.
- Znalost ABAP není nutností ale výhodou

Nabízíme

Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti.
Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
15 % bonus ke mzdě
26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
Roční program Benefit plus (20 000 Kč)
Měsíční příspěvek na penzijní připojištění (až 2 000 Kč)
Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
Dotované stravování.
Vzdělávací a rozvojové kurzy, výborný onboardingový program s důrazem na další vzdělávání.
Akce pro zaměstnance.
Multisport karta.