QMS SOFTWARE SPECIALISTA

Pracovní náplň

Právě hledáme QMS SOFTWARE SPECIALISTU do KMENE společnostiv prostředí výroby. Zašlete nám životopis a přijeďte se podívat, jak taková výroba v Praze vypadá.

Zde je podrobnější pohled na to, co vás čeká:

- Správa a rozvoj systémů: Budete spravovat, rozvíjet a nastavovat systémy TrackWise, LIMS a QC
- Poskytovat odbornou pomoc uživatelům těchto systémů, aby co nejlépe využili jejich funkcí a dostupných dat
- Podpora uživatelů
- Vytváření a úprava reportů: Budete vytvářet a upravovat reporty podle požadavků interních zákazníků
- Při změnách konfigurace a systému budete spolupracovat s IT oddělením v souladu s procesem změnového řízení
- Spolupráce s externími dodavateli:
- V případě potřeby budete spolupracovat na řešení zadání s externími dodavateli.
- Vašimi interními zákazníky budou uživatelé systémů TrackWise, LIMS a QC

Tato pozice vyžaduje znalosti v oblasti informačních systémů, správy dat a spolupráce s uživateli.

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání se zaměřením na informační systémy
- 5 let praxe v oblasti správy informačních a databázových systémů: Praktické zkušenosti jsou klíčové
- Ideálně byste měli mít zkušenosti s konkrétními systémy, jako je SAP, LIMS a TrackWise
- Znalost principů kontroly jakosti SVP/SDP/HACCP: Znalost standardů a postupů pro kontrolu kvality je nezbytná
- Znalost výrobních a kontrolních procesů: Rozumění tomu, jak fungují výrobní linky a jak se provádí kontrola produktů, je klíčové pro efektivní správu informačních systémů
- Znalost legislativy v zemích EU, ČR: Informační systémy musí být v souladu s právními předpisy
- Znalost relevantních předpisů a směrnic je nezbytná

Nabízíme

* nástup do kmene společnosti
* měsíční bonus až 2 400 Kč
* příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
* týden dovolené navíc
* až 5 dní sick days
* odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
* pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
* obědy v jídelně od 30 Kč, noční a víkendové směny se stravenkou v hodnotě 70 Kč
* fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
* práce v čistém a klimatizovaném prostředí