STAVBYVEDOUCÍ | DOPRAVNÍ STAVBY

Pracovní náplň

Zajímáte se o možnost pracovat v mezinárodní stavební firmě? Máte již zkušenosti v oblasti stavebnictví?

Chete pracovat pro stabilní mezinárodní firmu, která nabízí nadstandartní plat a skvělé benefity?

Náš mezinárodní klient hledá zkušeného stavbyvedoucí/ho na dopravní stavby, třeba hledáme právě Vás!

A co budete každý den dělat?

- Bude vám svěřena zodpovědnost za řízení stavebního procesu, a to s dodržováním všech platných právních předpisů a směrnic.
- Budete aktivně spolupracovat na přípravě nabídek.
- Dohled nad průběhem stavby, a to v souladu s podmínkami smlouvy, technickou dokumentací, časovým harmonogramem, rozpočtem a požadovanou kvalitou.
- Vaší úlohou bude také koordinace práce podřízených zaměstnanců a subdodavatelů.
- Budete plánovat a zajišťovat nákup materiálu a zařízení, s důrazem na dodržení termínů a kvality dodávek.
- Pravidelně budete sledovat náklady a udržovat kontrolu nad rozpočtem projektu a jeho plánovaným průběhem.

Požadujeme

- vzdělání stavebního směru
- min. 3 roky zkušeností na pozici stavbyvedoucí/ho (dopravní stavby)
- znalost Excel na pokročilé úrovni
- znalost AJ min. A2
- ochota cestovat
- ČKAIT pouze výhodou, není to nutností!

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- 26 dní dovolené
- narozeninové volno
- služebný vůz i k soukromým účelům
- multisportka plně hrazena zaměstnavatelem
- stravenkový paušál
- notebook a mobilní telefon
- příspěvek na pojištění
- stravenky
- smlouvu na dobu neurčitou na HPP