OPERÁTOR/KA VÝROBY - VÁŽENÍ SUROVIN - 36 400 Kč

Pracovní náplň

Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti farmacie! Právě hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY do společnosti, kteří se postarají o výrobu léků. Zašlete nám životopis a přijeďte se podívat, jak taková výroba v Praze vypadá.

Jako operátor budete mít na starosti:
* vážení surovin pro výrobu léčiv
* vedení odborné dokumentace
* úklid a sanitaci sterilního pracovního prostředí

Pracovní doba v rámci dvousměnného provozu (6-14h, 14-22h)

Základní mzda 31 000 Kč + až 4 400 Kč měsíční výkonnostní bonus po zkušební době + příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy v průměru 1 000 Kč za 2 směnný provoz

Lokalita: Praha 10 – kousek od metra Skalka

Požadujeme

* vzdělání nebo zkušenost v oblasti výroby, farmacie či potravinářství
* zájem o dlouhodobou spolupráci
* ochota pracovat ve směnném provozu
* fyzická zdatnost

Nabízíme

* nástup do kmene společnosti
* měsíční bonus až 4 400 Kč
* příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
* týden dovolené navíc
* až 5 dní sick days
* zkrácená pracovní doba 7,5 hod/denně
* odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
* pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
* příspěvek na stravování formou stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
* fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
* práce v čistém a klimatizovaném prostředí