EKONOM | STRAKONICKO | NÁSTUP IHNED

Pracovní náplň

Nabízíme zajímavou příležitost pro FINANČNÍHO MANAŽERA / EKONOMA na Strakonicku!

Hledáte práci v oblasti podnikových financní a máte již několikaletou praxi v oboru? Dorozumíte se anglicky (převážně emailem) a můžete nastoupit prakticky ihned?

Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:
- Spolupráce na přípravě finanční strategie a rozpočtů a plánů pro jednotlivá střediska a podnik jako celek a jejich průběžné vyhodnocování
- Sestavování pravidelných reportů za svěřené oblasti – měsíční, čtvrtletní a to včetně ad-hoc reportů pro manažery
- Zpracovávání finančních analýz, výkazů a dat dle zadání
- Tvorba kalkulací
- Příprava podkladů (nejen) pro kontroly státních orgánů a interní audit
- Aktivní spolupráce s vedoucími i ostatních úseků podniku

Těšíme se na váš životopis a případnou spolupráci!

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Angličtina na úrovni B1 (převážně emailová komunikace)
- Praxe s podnikovými financemi ve výrobním závodě
- Zkušenosti s vedením lidí výhodou
- Zkušenosti s programem Helios výhodou

Nabízíme

- Možnost home office
- Flexibilní pracovní doba
- Závodní stravování
- Služební auto, telefon, PC
- Benefity za odpracované roky, výročí, apod.
- Odborné vzdělávání a profesní rozvoj
- Další zaměstnanecké výhody