PPC SPECIALISTA | SENIOR | HPP i IČO | HOME OFFICE

Pracovní náplň

Hledáte práci v marketingu a nějakou dobu jste již pracovali s PPC? Chcete se podílet na zajímavých projektech se zahraničními partnery a rádi komunikujete anglicky? Čtete dále! :)

Aktuálně posilujeme tým o seniorního PPC specialistu (HPP/ŽL). Výhodou pro Vás bude přesah do SEO nebo správy sociálních sítí.

Na jaké činnosti se můžete těšit:
- využití reklamních systémů (např. Google Ads, Sklik, Facebook Business Manager, LinkedIn, …)
- analýza a vyhodnocování efektivity kampaní (GA4, Looker)
- návrhy a strategické plánování kampaní
- tvorba a správa kampaní
- reporting, interpretace výstupů kampaní klientům

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- praxe v oborou alespoň 3 roky
- angličtina na komunikativní úrovni
- analytické myšlení, kreativita a samostatnost

VÝHODOU, nikoliv podmínkou:
- přesah do SEO
- orientace ve zdrojovém kódu

Nabízíme

podíly na zisku společnosti (po roce)
flexibilní pracovní doba/ home office dle dohody
kancelář v Českých Budějovicích
práce na ŽL nebo HPP
možnost využívat firemní fitness a firemní wellness
pravidelné vzdělávání a školení
profesní růst