FRONTEND DEVELOPER | JavaScript

Pracovní náplň

Máš zkušenosti s vývojem frontendových částí aplikace? Využíváš primárně JavaScript a frameworky Angular nebo React? Domluvíš se bez problému anglicky?

Hledáš ke všemu i nové uplatnění ve společnosti, kde zajímavé projekty mají zelenou?

Máme pro tebe pracovní příležitost pro ryze českou společnost, která pomáhá především technologickým a výrobním společnostem vyvíjet jejich řešení a přicházet s novými nápady a koncepty.

Na projektech se používají např. tyto technologie: C#, TypeScript, JavaScript, Angular, React, Electron, Tailwindcss.

Požadujeme

* zkušenost s programováním softwaru a aplikací v jazyce JavaScript
* znalost alespoň jednoho frameworku (Angular, React, Vue.js, Node.js)
* aktivní znalost angličtiny pro možnost komunikace se zahraničním zákazníkem
* výhodou je znalost agilních principů vývoje SW

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba
* možnost home office (2 dny v týdnu)
* 5 týdnů dovolené
* 2 sick days
* stravenkový paušál
* roční odměny
* interní workshopy a vzdělávání
* kurzy angličtiny a němčiny
* notebook i pro soukromé účely
* společné firemní akce a teambuildingy