INŽENÝR KVALITY | MOŽNOST ČÁSTEČNÉ PRÁCE Z DOMU

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti kvality?
Komunikace a procesní přístup v kvalitě pro Vás nejsou problém?
Domluvíte se anglicky či německy?

Hledáme zkušeného kolegu na pozici INŽENÝR KVALITY.

A co bude Vaší náplní práce?
- Zavádění nových technologií do výroby
- Preventivní zajištění kvality v rámci industrializace sériové výroby
- Přezkoumání požadavků na výrobky a procesy se specialisty z výroby a vývoje
- Struktura a definice strategie pro produktový audit a řízení reklamací
- zodpovědnost za činnosti spojené s řešením problémů a se zákaznickými reklamacemi
- Řízení mezinárodních pracovních skupin v rámci řešení problémů
- Komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadujeme

- VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru strojírenství, elektrotechniky, mechatroniky nebo obdobný obor
- Znalost anglického nebo německého jazyka
- Zkušenosti s metodami kvality (FMEA, CP, atd.)
- Znalost techniky řešení problémů (8D, Shainin, 5xWhy, atd.)
- Ochota k cestování do zahraničí (občas po pobočkách -- cca 1x do měsíce)
- Vynikající komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

- Nástupní bonus 70 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Home Office
- Bonusy a prémie
- Cafeterie
- Příspěvek na sport, volný čas
- Vzdělávání v rámci společnosti
- Příspěvek na penzijko