CNC soustružník | centrum BRNA | 43-50 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zkušenost s CNC soustruhem? Nevadí Vám 3 směnný provoz, který je však kompenzovaný skvělým platovým ohodnocením?

Budete se věnovat především:
- obsluha CNC soustruhu s řídícím systémem Sinumerik
- soustružení dílců, upínání a vyrovnání obráběných dílců, práce za použití hydrostatických lunet
- čtení a použití technických podkladů
- určení parametrů řezu a sestavení nástrojů
- kontrola nástrojů a nastavení, seřízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků
- udržování technického stavu výrobních zařízení

Lokalita: Brno Židenice (5 min. od hlavního nádraží)

Požadujeme

- vzdělání technického směru
- praxe s obsluhou CNC soustruhu s programem SINUMERIK
- zkušenosti s řezáním a prací s mikrometrem, posuvnými měřidly
- znalost technické dokumentace
- manuální zručnost
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- zkrácená pracovní doba, nástupní bonus
- 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
- stravování/ stravenky
- kafeterie v hodnotě 30 000 Kč/ rok (možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění)
- odměny při životních a pracovních výročích
- multisport karta
- odborné vzdělávaní, kurzy
- zázemí silné společnosti!