ZÁMEČNÍK | centrum BRNA | 36-46 000 Kč

Pracovní náplň

- sestavování dílů rotorů dle technických pokynů
- ruční práce včetně pilování, řezání závitů a broušení
- ovládání konvenčních obráběcích strojů jako frézky a brusky.
- pohyb a manipulace s těžkými díly a velkými součástmi.
- využívání vysokozdvižných vozíků a mostových jeřábů.
- používání základních měřících nástrojů jako posuvného měřidla a mikrometru
- práce s uhlovou bruskou, ruční bruskou, strojírenskými pilníky, škrabkami, odjehlovacími sadami, brusnými rouny a tkaninami

Nástup: možný ihned nebo po dohodě
Lokalita: Brno Židenice (5 min. od hlavního nádraží)

Požadujeme

- SOU/SŠ technického směru
- schopnost pracovat se základními dílenskými měřidly
- schopnost pracovat se základním strojírenským nářadím a nástroji
- schopnost základního ovládání obráběcích strojů
- znalost technické dokumentace
- manuální zručnost a kondice
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- zkrácená pracovní doba a nástupní bonus
- 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
- stravování/ stravenky
- kafeterie v hodnotě 30 000 Kč/ rok (možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění)
- odměny při životních a pracovních výročích
- multisport karta
- odborné vzdělávaní, kurzy
- zázemí silné společnosti!