JEDNATEL SLÉVÁRNY | KARLOVARSKÝ KRAJ | NJ, AJ

Pracovní náplň

Vaše úkoly na pozici:

Řízení společnosti s důrazem na udržitelnou rentabilitu v oblasti strategie i operací
Monitorování, kontrola a další rozvoj technických a obchodních procesů
Motivace, vedení a rozvoj zaměstnanců podle principů efektivního vedení
Zajištění efektivní výroby s důrazem na kvalitu a dodržování časových harmonogramů
Udržitelné provádění programů provozní dokonalosti a snižování nákladů
Plánování, sledování a reporting rozpočtu, výsledků a stanovených cílů
Identifikace a realizace nových příležitostí pro rozšíření produktového portfolia na trhu
Plánování, alokace finančních prostředků a provedení investic
Komunikace a partnerská spolupráce s klienty, interními kolegy a relevantními zúčastněnými stranami
Zodpovědnost za dodržování právních a interních předpisů v oblasti životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Požadujeme

SŠ nebo VŠ technického směru (slévárenství nebo strojírenství)
Praxe na obdobné pozici v oboru slévárenství
Velmi dobrá znalost ČJ, NJ a AJ
Ochota k příležitostnému cestování

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti
* příspěvky na dovolenou
* příspěvek na penzijní pojištění
* možnost zajištění bydlení v lokalitě
* Vánoční odměna