DISPONENT/KA ŘÍZENÍ VÝROBY | STŘÍBRSKO

Pracovní náplň

Máš za sebou praxi na technické pozici?

Hledáme možná právě tebe!

Stanete se důležitým článkem výrobního oddělení, který má na starosti plánování a kontrolu plnění termínů, normování a sledování průběhu zakázek. Při své práci budete aktivně spolupracovat na projektech, které se týkají optimalizace výroby, a v neposlední řadě budete denně komunikovat v němčině.

Požadujeme

- SŠ vzdělání - technické směru
- předchozí zkušenost s řízením nebo plánováním výroby
- německý jazyk na pokročilé úrovni

Nabízíme

* Příspěvek na dopravu
* Každoročně zhodnocujeme mzdy a vyplácíme bonus na dovolenou a Vánoce.
* V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky
* Dáme Vám náborový příspěvek 10.000 Kč !
* Za doporučení zaměstnance Vás odměníme až 10.000 Kč.
* Po zapracování dostanete týden dovolené navíc
* Podporujeme Vaše vzdělávání absolvováním odborných školení
a jazykových kurzů
* Poskytneme Vám dotované stravování v areálu společnosti
*Máme pro vás připraven bohatý zaměstnanecký program u smluvních partnerů, loajality bonus a další benefity,
např. ve formě velmi výhodných tarifů od mobilního operátora
*Budete pracovat v moderním zázemí pyšnícím se čistým a bezhlučným pracovním prostředí
* Budete mít práci ve stabilní společnosti